SOCHA

Stála jsem modelem pro sochu, která se má odlévat v životní velikosti z bronzu a pak stát v hale jedné nemocnice. Socha je zatím odlitá ze sádry a proces pokračuje.

AMPLION TOASTMASTERS

Moje srdcová záležitost. Tomuto řečnickému klubu jsem naprosto propadla. Nejen, že jsem až do mého porodu byla jedním z nejaktivnějších členů poslední doby, zároveň jsem také působila jako vice prezidentka pro členství. Aktivně se účastnila soutěží a zároveň moderovala večery. Včetně 300. výročního setkání klubu.

FRANCOUZSKÝ ŘEČNICKÝ KLUB TOASTAMATEURS

Francouzská verze Toastmasters. Členem v tomto neoficiálním klubu jsem již více jak rok, střihla jsem si tak spoustu rolí, včetně moderování celého večera.

NAPSÁNÍ A VYDÁNÍ KNIHY, VČETNĚ JEJÍ PREZENTACE V NEOLUXORU

Jsem autorkou knihy o Islandu. Mnozí ji již četli. Vám, co jste se s ní ještě nesetkali, vřele doporučuji. Nejsou to jen nudné reálie, je to i napínavý osobní příběh.

FILM O ISLANDU PRO 16. ISLANDSKÝ DEN

Původně jsme na Island jeli natáčet dokument, kniha tedy byla jen spontánní záležitostí, kterou jsem neplánovala.

https://www.islandklub.com/article_268http://www.skandinavskydum.cz/16-islandsky-den/

ISLAND NA CARGO GALLERY

Když už se film o Islandu natočil, tak proč jej neuvést častěji. Byla jsem oslovena pořadateli, zda bych mohla představit svůj film a povyprávět o svých zážitcích na Islandu.

http://www.cargogallery.eu/akce-aktion-cestovatele-fotografie-a-povidani-z-cest-praha-372.html

GRENADA NA CARGO GALLERY

Další rok jsem dostala příležitost veřejnosti představit na lodi Cargo Gallery můj další cestovatelský kousek karibskou Grenadu.

http://www.cargogallery.eu/akce-aktion-setkani-cestovatelu-praha-505.html

KRYŠTOF A LEOŠ WEBIZODY (VČETNĚ NATOČENÍ SONGU „OPTIMISTA“)

Pracovat s touto partou mne fakt baví. Je to hlavně o zábavě, to pak vznikají ty nejlepší sousta.

https://www.youtube.com/channel/UCD3K-tpjg3z2tBmp-czzvZg

ALMANACH START LINE III

Zúčastnila jsem se kurzu tvůrčího psaní. Po jeho absolvování jsme měli možnost přispět svými vlastními povídkami do třetího dílu Almanachu, který vydává městská knihovna v Praze. Tak jsem přispěla. Chystá se autorské čtení a vy jste všichni zváni (termín dám včas vědět v aktualitách).

https://search.mlp.cz/cz/titul/almanach-start-line-iii/4433156/#/getPodobneTituly=deskriptory-eq:177240871-amp:key-eq:4433156

https://search.mlp.cz/cz/titul/almanach-start-line-iii/4433156/

NATÁČENÍ KŘIŽOVATEK ŽIVOTA, NEBEZPEČNÝCH VZTAHŮ I SOUDKYNĚ BARBARY

I já občas přijmu nabídku natáčet pro komerční televizi.

4TH GLOBAL BANKING TRANSFORMATION CONFERENCE

Zorganizování konference o transformaci bankovnictví v amsterdamském hotelu Sheraton. Celou akci jsem také zahájila úvodním slovem a zodpovídala za hladký průběh celé konference.

4TH GLOBAL NURSING MANAGEMENT INNOVATION FORUM

Zorganizování celé konference o inovacích ve zdravotnickém managementu, která se uskutečnila v hotelu Hilton Barcelona. Celou akci jsem samozřejmě také zahájila úvodním slovem a zodpovídala za hladký průběh celé konference.

Spread the love
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram